Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Yasal Uyarı

Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

Web sitesinin yayıncısı:

Şirketin Ticari Ünvanı:

Air Liquide Gaz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Şirket Merkezi Adresi:

Reşitpasa Mah. 
Eski Büyükdere cad.

Park Plaza No 14 Kat 19 
34398/Maslak Sarıyer İstanbul

Telefon: +902123451140

Web sitesini barındıran sunucu:

Acquia Inc.

53 State Street, 10th Floor - Boston, MA 02109 - USA

Telefon: +1 888 922 7842

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Air Liquide, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Air Liquide ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar ya da bilmeleri gerektiği varsayılacak olsa dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Air Liquide tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Air Liquide, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Fikri Mülkiyet

AIR LIQUIDE ("AIR LIQUIDE" ya da "biz"), ziyaretçilere ve kullanıcılara, aşağıdaki şartları kabulünüze (kabul ettiğiniz varsayımına) bağlı olarak bu web sitelerine erişim sunmaktadır. AIR LIQUIDE, işbu vesile ile, size, sadece sizin kişisel kullanımınız için bu siteye erişim, sitenin indirilmesi ve kullanılması amacıyla devredilemez ve münhasır olmayan bir lisans vermektedir. Yegane takdirimize göre, web sitesinde sunulan özelliklerin bazılarını veya tamamını herhangi zamanda ekleyebilir, silebilir veya değiştirebilir ya da bu lisansı sonlandırabiliriz. Yapılandırmalar, görüntüler, ekranlar ve bu web sitesinde AIR LIQUIDE ile bağlantılı olarak yer alan veya gösterilen ya da AIR LIQUIDE tarafından dâhil edilen tüm bilgiler dâhil materyallerin tamamı, geçerli kanunlar ve düzenlemeler kapsamında korunmaktadır.

AIR LIQUIDE, telif hakları dâhil, bu web sitesine ve içeriğine ait tüm mülkiyet haklarına sahiptir, bunları korur ve muhafaza eder. AIR LIQUIDE'in bu web sitesinde görüntülenen alan adı dâhil ticari markalar, hizmet markaları, ticari adlar, logolar ve köken işaretleri, AIR LIQUIDE'in veya AIR LIQUIDE'e bu sitede kullanım için kullanım hakkı veren bir üçüncü tarafın tescilli ve tescilsiz ticari markalarıdır. Burada yer alan hiçbir şey, AIR LIQUIDE veya üçüncü tarafın yazılı ön onayı olmaksızın tarayıcı veya kullanıcıya, sitede görüntülenen herhangi bir ticari markanın kullanımı için lisans veya hak verilmesi şeklinde yorumlanamaz. AIR LIQUIDE ve/veya üçüncü taraf içerik sağlayıcıları, bu web sitesinde görüntülenen bilgilerin sahibi olmaya devam edecektir ve kullanıcı, herhangi bir bilgiyi basmak veya indirmek ya da web sitesinin özelliklerini kullanmak suretiyle bu mülkiyet haklarından herhangi birini elde etmez.

Size kolaylık olması için AIR LIQUIDE, diğer siteleri giden bağlantılar sunmaktadır; ayrıca bu siteye yapılan bağlantılar, AIR LIQUIDE tarafından bilinen veya bilinmeyen diğer sitelerden gelebilir. AIR LIQUIDE, bu siteden veya bu siteye bağlantılanan herhangi bir site içeriğinden sorumlu değildir ve bağlantılar, AIR LIQUIDE, bunlarda açıklanan site, ürün veya hizmetleri veya bunun sahibini finanse ettiğini, lisansladığını, doğruladığı ya da bunlarla bağlantılı olduğunu ya da AIR LIQUIDE'in tarafına ait herhangi bir ticari marka, ticari ad, logo veya diğer ticari markalanmış veya telif haklı materyallerin kullanımı için bağlantılanmış siteleri izin verdiğini ima etmemektedir.

Bu web sitesinin kullanımına ilişkin şart ve koşullar, Türk Kanunlarına tabidir. İstanbul Çağlayan mahkemeleri, bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlığı çözümleme konusunda münhasır yargı yetkisine sahiptir.

Kişisel verilerin gizliliğine riayet edilmesi ve kişisel verilerin kullanımı

Bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği bizim için önemlidir. AIR LIQUIDE'in politikası, bu web sitesi kullanıcılarının gizliliğine riayet etmek ve bunu korumaktır. Müşterilerimiz ve web sitemizin diğer kullanıcıları hakkındaki kişiyi tanımlamak için kullanılan bilgileri, herhangi bir üçüncü tarafa, öncelikle kullanıcının iznini almaksızın, isteyerek ifşa etmeyeceğiz.

sanayi.airliquide.com.tr web sitesini kullandığınızda, verilerinizin kontrolörü, şirket merkezi Reşitpasa Mah. Eski Büyükdere cad.Park Plaza No 14 Kat 19 34398 Maslak Sarıyer İstanbul adresinde bulunan Air Liquide Gaz Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketidir.

Ahlaki Değerler ve Toplanan Verilerin Kullanımı

AIR LIQUIDE, web sitesini kullanırken sadece belirli tip kişisel bilgileri istemektedir. Sipariş karşılama ve çevrimiçi müşteri destek aracı dâhil web sitemizdeki birkaç alanda sizden, site ziyaretinizi geliştirmemize, size teknik destek konularında yardımcı olmamıza veya ziyaretinizin ardından sizinle irtibatta kalmamıza olanak sağlayacak bilgileri talep edebiliriz. Talep edilen bilgilerin, talep karşılama için gerekli olmaması durumunda bilgilendirileceksiniz ve bu bilgileri verip vermeme tamamen isteğinize bağlı olacaktır. Adınızı, e-posta adresinizi, telefon numaranızı, cadde adını, iş türünü, müşteri tercih bilgilerini, müşteri numaranızı ayrıca hizmet veya tekliflerimize kayıt veya abonelik için ihtiyaç duyulan diğer benzer kişisel bilgileri isteyebiliriz.

Buna göre; AIR LIQUIDE bu web sitesine sunduğunuz kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlar, süreler ve yasal dayanaklar kapsamında kullanmaktadır.

 

Amaç: Yasal gerekçe/dayanak: Tutma süreleri:

 

 

Hizmetlerimize veya tekliflerimize aboneliğiniz ve sipariş işleme için uygun takibi sağlamak

AIR LIQUIDE'in sözleşmeyi sizinle birlikte ifa etmesi gerekmektedir

 

 

Sözleşmenin süresi artı azami on (10) yıl ve sonrası, AIR LIQIUDE'in yasal yükümlülüklerini yerine getirmesine izin vermek

 

Bu gibi teknik destek ile bağlantılı olarak çevrimiçi müşteri yardım araç ve takibini sunmak

 

AIR LIQUIDE'in sözleşmenizin (sözleşmelerinizin) yönetimini ve izlenmesini kolaylaştırmak ayrıca hizmetlerimizi geliştirmek ve iyileştirmek amacıyla size çevrimiçi yardım araçları teklif etmedeki meşru menfaati

 

Sözleşmenin süresi artı azami beş (5) yıl ve sonrası, AIR LIQUIDE'in yasal yükümlülüklerini yerine getirmesine izin vermek

AIR LIQUIDE'deki bir iş teklifine cevap vermeniz durumunda başvurunuzu işlemek

 

AIR LIQUIDE'in teklif edilen iş için uygunluğunuzu değerlendirmedeki meşru menfaati

 

Başvurunuza ilişkin son bilgi alışverişi takiben 2 yıl ve sonrası, AIR LIQUIDE'in yasal yükümlülüklerini yerine getirmesine izin vermek

Kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin sorularınızı işlemek

 

AIR LIQUIDE'in yasal yükümlülüğe uyması gerekmektedir

 

Hissedar hesabının var oluş süresi artı hesabın kapanışını takiben beş (5) yıl ve sonrası, AIR LIQUIDE'in yasal yükümlülüklerini yerine getirmesine izin vermek

AIR LIQUIDE, ayrıca bizimle olan ilişki ve irtibatlarınız esnasında ya da AIR LIQUIDE tarafından kullanılan sanal çalışma alanları ve işbirlikçi araçlar ile bağlantılı olarak sunduğunuz e-posta yazışmaları, AIR LIQUIDE tarafından temin edilen araç ve platformları kullanarak yaptığınız görüşmeler gibi kişisel verileri işlemektedir. Bu işlemler, AIR LIQUIDE'in taleplerinizle, sorularınızla vs. ilgilenmek suretiyle sizinle bir ilişki kurmak ve sunulan hizmet kalitesini iyileştirmek konusundaki meşru menfaatine dayanmakta olup ayrıca bilgisayar sisteminin güvenliğini ve bilgilerin gizliliğinin yanı sıra bunların uygun kullanımını sağlamak ve kontrol etmek amacıyla bu araçların sunulmasını amaçlamaktadır.

Pasif kişisel veri toplama

Sunucumuzda depolanan kişisel verilerden bazıları, formları çevrimiçi doldurduğunuzda sizin tarafınızdan isteğe bağlı olarak tarafınızca verilirken diğer veriler, otomatik olarak toplanmaktadır.

Sitelerimizdeki kullanıcı tarayıcı deneyimini iyileştirmek amacıyla ve istatiksel analiz amaçları kapsamında AIR LIQUIDE, sitelerimizi ziyaret ettiğinizde belirli verileri otomatik olarak toplamaktadır:

IP Adresiniz: İnternet Hizmet Sağlayıcınız tarafından bilgisayarınıza bir IP adresi tayin edilir böylece web'e erişebilirsiniz

Siteyi ziyaret ettiğiniz tarih ve zaman ile görüntülediğiniz sayfalar

Bilgisayarınızın işletim sistemi ve kullanılan internet tarayıcı yazılımı

Girişiniz, eğer sitenin kısıtlı alanları tarıyorsanız

Grup web sitelerindeki tarayıcı geçmişiniz ve bağlantı süreniz

Duruma bağlı olarak, bu gibi verileri, kanun gerektirdiğinde (örneğin; bazı çerezlerin terminalinize yerleştirilmesinin rızanızın alınmasını gerektirdiği durumda) ya da web sitesinin teklif edilmesindeki meşru menfaatimiz esasına bağlı olarak sizin rızanız ile işlemekte ve web sitesinin performansını geliştirmekteyiz.

Çerezler ​hakkındaki sayfamızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kişisel verilerin alıcıları

Mutlaka, yukarıda açıklanan amaçlar kapsamında yürütülen veri işleme sınırı içerisinde, verilerinizin bir kısmını, aşağıdaki taraflara iletmeye yönlendirilmekteyiz:

AIR LIQUIDE şirketlerinin yetkili personeline, olağan görevlerinin ifasında

Hizmet sağlayıcılarımız ve alt yüklenicilerimiz

Kişisel Verilerin Ülke Dışına Aktarımı

Grubun ve şirketinin uluslararası boyutu sebebiyle AIR LIQUIDE, Avrupa Ekonomik Alanı üyesi olan ülkelerde bulunan kendi kuruluşları içerisinde kişisel verilerinizi aktarmaktadır. Bu aktarımlar, kişisel verilerin korunması amacıyla yetkili makamlarca onaylanmış "Bağlayıcı Şirket Kuralları" kapsamındadır. Aşağıda bulunan bu linki kullanarak onlara danışabilirsiniz.

Toplanan verilerin gizliliği

AIR LIQUIDE, kişisel bilgilerinizi, yukarıda açıklanan belirli amaçlar kapsamında münhasıran kullanmaktadır. Bize temin ettiğiniz bilgiler, gizli kalacak olup sadece AIR LIQUIDE ve/veya iştirak şirketlerinden biri ile müşteri olarak olan ilişkiniz ile bağlantılı olarak kullanılacaktır; bu bilgiler, asla ticari veya araştırma amaçları kapsamında herhangi bir üçüncü tarafa açıklanmayacaktır.

Kişisel verilerinize ilişkin haklarınız

  • Kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili olarak 7 Nisan 2016 tarih ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVKK”)göre, sizinle alakalı tüm kişisel verilerle ilgili olarak aşağıdaki haklara sahipsiniz:
  • Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğine dair bilgi talep etme
  • Kişisel verilerinizin iletildiği üçüncü taraflar konusunda bilgi talep etme
  • Yanlış işlenmiş olması durumunda, kişisel verilerinizde düzeltme yapılmasını talep etme
  • Yalnızca otomatik araçlarla işlenmiş olan verilerin analizi nedeniyle ulaşılmış olan olumsuz sonuçların giderilmesi
  • İşlenmiş veriler ve amaçları hakkında detaylı bilgi talep etme
  • Kişisel verilerin kullanımını denetleme
  • Kişisel verilerinizin yasadışı bir şekilde işlenmesinden doğan zararlar için tazminat alma
  • Verilerin işlenmesi için gerekli olan meşru nedenin ortadan kalkmış olması durumunda, verinin silinmesi veya imha edilmesini talep etme

Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için kimliğinizi tespit edici gerekli bilgileri ile KVKK madde 11 ile düzenlenen haklarınızdan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza ilişkin açıklamalarınızı içeren talebinizi imzalı bir şekilde Air Liquide - Reşitpasa Mah. Eski Büyükdere cad. Park Plaza No 14 Kat 19 34398 Maslak Sarıyer İstanbul adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile elden iletebilir, noter kanalıyla veya KVKK’da belirtilen diğer yöntemler ile gönderebilir veya ilgili talebinizi  airliquide@hs01.kep.tr adresine güvenli elektronik imzalı olarak iletebilirsiniz.

Avrupa Ekonomik Alanı Üyesi Ülke Vatandaşları için: Kişisel verilerin korunması hakkındaki geçerli düzenlemelere, özellikle de Avrupa Parlamentosu ve Konseyinin kişisel verilerin işlenmesinde gerçek kişilerin korunması ve bu gibi verilerin serbest dolaşımı hakkındaki 27 Nisan 2016 tarihli ve (EU) 2016/679 sayılı Düzenlemesine göre; sizi ilgilendiren kişisel verilere erişim, bu verileri düzeltme ve silme hakkının ve özel durumunuza ilişkin nedenlerle kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkının yanı sıra ölüm sonrası kişisel verilerinizin akıbetine ilişkin kurallar belirleme hakkına da sahipsiniz.

Ek olarak, bazı durumlarda tarafımıza sunmuş olduğunuz kişisel verileri almayı ya da eğer mümkünse, bunu doğrudan başka bir kontrolöre göndermeyi talep edebilirsiniz.

Belirli durumlarda, ayrıca kişisel verilerinizin işlenmesinin sınırlandırılmasını sağlama hakkına da sahipsiniz.

Veri işlemenin sizin rızasını gerektirmesi sebebiyle, rızanızı herhangi bir zamanda geri çekme hakkına sahipsiniz. Bu hakkın kullanılması, rızanın geri çekilmesinden önce rıza esaslı işlemenin meşruluğunu etkilemez.

Kişisel verilerinizin işlenmesi ve haklarınızın uygulanması ile ilgili talep veya şikayet için, AIR LIQUIDE tarafından tayin edilen Veri Koruma Memuru ile irtibata geçebilirsiniz.

Normal posta ile:

Laurence Thomazeau, Veri Koruma Memuru

75, quai d’Orsay - 75007 Paris

Ya da buradan ulaşabileceğiniz irtibat formunu kullanarak:

https://www.airliquide.com/group/contact-us-gdpr

Değişiklikler

AIR LIQUIDE, bu Gizlilik Beyanını herhangi bir zamanda değiştirme veya tamamlama hakkını saklı tutar. Tüm bu güncellemeler, web sitesinin ana sayfasında bayraklandırılacaktır ve AIR LIQUIDE web sitesine eriştiğiniz her defasında bu Gizlilik Beyanını okumanız tavsiye edilmektedir. Bu Gizlilik Beyanında yapılacak bu gibi düzeltmeler veya eklemeler, web sitesinde yayınlanır yayınlanmaz geçerli olacaktır.

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com