Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Tüp Arabaları

Sıkıştırılmış gazı güvenli bir şekilde hareket ettirme

 

Air Liquide, tüp arabaları ile sıkıştırılmış gaz tüplerinizi tesisinizde güvenli bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Standart tüp arabaları seçimimiz, bir veya iki adet sıkıştırılmış gaz tüpünü aynı anda taşımak için kullanılan modelleri içerir. Güvenlik duvarı ile donatılmış tüp arabaları da mevcuttur, böylece yanıcı bir tüpü başka bir oksijen tüpü ile birlikte güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Yarı Pnömatik Tekerlekli Tek tüplü El Arabası
Model IG-ASC4WC

12 "OD'ye kadar bir tüpü güvenle tutmak ve kolayca taşımak için tasarlanan bu araba, bir kilitleme pimi çıkarıldıktan sonra otomatik olarak yerine oturan iki adet 3 inç arka döner tekerlek içerir.

 

Pnömatik Tekerlekli Tek Tüplük El Arabası
Model IG-ASC4WCPW12 "OD'ye kadar bir tüpü güvenle tutmak ve kolayca taşımak için tasarlanan bu araba, mükemmel yüzey kontrolü için IG-ASC4WC artı tam pnömatik 10.5" tekerleklerle aynı özelliklerle donatılmıştır.

 

Pnömatik Tekerlekli Çift tüplü El Arabası
Model IG-ADC4WCPW

IG-ASC4WCPW özelliklerine ek olarak, bu araba iki 12 "maksimum OD tüpünü tutacak ve kolayca taşıyacaktır.

Güvenlik Duvarlı tüp arabası: İki Tekerlekli
Model IG-ADC2WFWC

Bu araba, iki tüpü, yanıcıda 12 ", oksijen için 10" ya kadar güvenli bir şekilde tutmak ve kolayca taşımak için tasarlanmıştır.

Güvenlik Duvarlı tüp arabası: Dört Tekerlekli
Model IG-ADC4WFWC

Model IG-ADC2WFWC ile aynı özelliklere sahip olan bu araba, ek yük taşıma desteği için gerek duyulduğunda yere düşen ve gerekmedikçe çerçeveye kilitlenebilen iki adet 5 "geri çekilebilir arka tekerlek içerir.

 

 

Güvenlik Duvarlı tüp arabası: Şantiye kullanımı için uygun
Model IG-ADC2WFWCC

Model IG-ADC2WFWCW ile aynı özelliklere sahip olan bu araba, tüpleri yerine sabitlemek için direkleri olan silindir kilit halkalarına ve daha fazlasına sahiptir.