Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Tüp Bağlantıları

Gaz saflığı ve bütünlüğünü korumak

Sıkıştırılmış gaz tüpüne, gaz basınç regülatörünü güvenli bir şekilde bağlamak için Sıkıştırılmış Gaz Birliği (CGA) ve Çap İndeksi Emniyet Sistemi (DISS) tüp bağlantıları gereklidir. Air Liquide'den CGA ve DISS tüp bağlantıları, gaz saflığını ve bütünlüğünü korumaya yardımcı olurken, özel gazınızı kullanım noktasına güvenli bir şekilde iletir. 

Özel gazlar içeren sıkıştırılmış gaz tüplerine takmak için kullanılan CGA bağlantı parçaları, gaz endüstrisi standardıdır ve dünya çapında 200'den fazla üye şirketin ortak çabaları ile geliştirilmiştir. Air Liquide çeşitli konfigürasyon ve materyallerde tüp bağlantıları sunmaktadır. Air Liquide'ın tüm gaz basınç regülatörleri, tasarlanan gaz hizmetine uygun bir CGA fitili ile donatılmıştır.

DISS sıkıştırılmış gaz tüpü bağlantıları da mevcuttur. Standart servis CGA silindir bağlantılarına göre daha yüksek saflık ve sızdırmazlık bütünlüğü sağlarlar. Bağlantı tasarımı benzersizdir ve standart CGA bağlantılarına kıyasla daha hassas ve sofistike bir sızdırmazlık mekanizması kullanır.

 

.

İlgili Ürünler

CGA Tüp Bağlantıları

CGA armatürleri pirinç, paslanmaz çelik veya krom kaplama ile çeşitli basınç ve boyutlarda sunulmaktadır. Air Liquide, çeşitli konfigürasyon ve materyallerde tüp bağlantıları sunmaktadır. 

DISS Tüp Bağlantıları

Air Liquide ayrıca son derece yüksek bütünlüklü DISS bağlantıları sunar. Basınç regülatörleri veya pigtail'ler gibi çeşitli gaz işleme ekipman parçalarını direkt olarak bir yarı iletken ve / veya yüksek saflıkta özel gaz silindirinin silindir valf çıkışına bağlamak için kullanılırlar.