Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Metalurji

Günümüzde metal endüstrisi; üretim maliyetlerini düşürmek, ürün kalitesini ve verimliliği artırmak, kritik kaynakların kullanımını optimize ederek verimliliği en üst düzeye çıkarma ile ilgili zorlanmaktadır. Üretim, operasyonlarının çevresel etkilerini sürekli azaltmaya ve düzenlemelere uymaya çalışmalıdır. Uzun vadeli bir ortak olarak, endüstrinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan güvenli, güvenilir ve rekabetçi gaz temini çözümleri sağlamak için becerilerimizden ve yenilikçi teknolojilerimizden yararlanıyoruz. Sektör, yüksek fırınlar için oksijen zenginleştirmesinden yüzey koruması ve gaz gidermeye kadar bir dizi uygulama için oksijen, azot ve argon gerektirir. Air Liquide, boru hatları veya yerinde üretim tesisleri vasıtasıyla endüstriyel gazlar temin etmektedir. Prosesleriniz orta veya az miktarda endüstriyel gazlar gerektiriyorsa, bunları manifold veya silindir olarak tesisinize teslim edebiliriz. Gaz teklifimizin bir parçası olarak, depolama altyapısıve bakım gibi ilgili hizmetleri sunabiliriz.

Metalurji

Katma değer sunulan alanlar

Neden Air Liquide?

 • 01

  Endüstri lideri

  Air Liquide, oksijen, azot ve argon gibi metal endüstrisi için gerekli endüstriyel gazların lider bir global tedarikçisidir.

 • 02

  Özelleştirilebilir çözümler

  Ekiplerimiz, saflık, akış, hacim ve güvenlik gereksinimlerinize göre en uygun ve uygun maliyetli gaz besleme modülünü tanımlamak için sizinle birlikte çalışacaklardır.

 • 03

  Güvenilirlik

  Air Liquide gaz çözümleri, güvenilir, tekrarlanabilir ve değişen düzenlemelere uygundur.

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com