Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Metal Üretimi

Yüksek performanslı imalat gaz çözümleri

Air Liquide, çeşitli kaynak, kesme, kaplama, ısıtma ve kriyojenik arıtma uygulamalarına yönelik özel gazlar, ekipmanlar ve hizmetler geliştirmek için imalat endüstrisindeki 100 yılı aşkın deneyiminden yararlanmaktadır. İhtiyaç duyulan hacme göre basınçlı gaz silindirleri içinde veya toplu sıvı kriyojenik depolar içinde argon, oksijen, Azot, karbondioksit, helyum ve hidrojen gibi gazlar ve gaz karışımları sunuyoruz. ARCAL™, LASAL™, FLAMAL™ ve ALNAT™ marka gazlarımız, ekipmanlarımız ve hizmetlerimiz, metal imalatı endüstrisinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için uzmanlardan oluşan ağımız tarafından geliştirilmiştir.

Metal Üretimi

Air Liquide'in tedarik zinciri adımlarını seçin

Neden bizi seçmelisiniz?

 • 01

  Çeşitli teklif

  Çeşitli hacimlerde ve konsantrasyonlarda ve ilgili tüm gaz işleme ekipmanlarında gaz tüpleri sunuyoruz. Aynı zamanda, toplu hacim ve depolama çözümleri ile yerinde üretim teknolojileri sağlamaktayız.

 • 02

  Kaliteye odaklanmak

  Air Liquide, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli saflıklarda gaz üretir. İsteğinize bağlı olarak belirli kirlilikleri analiz edebiliriz.

 • 03

  Uzmanlik

  Tüm taleplerinizi karşılamak için çözüm geliştirmede size destek olacak küresel bir uzman ağı. Ekiplerimiz, montaj, yüzey işleme ve kesim tekniklerinde kapsamlı bir tecrübeye sahiptir.