Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Kimyasallar

Air Liquide, dünya çapındaki birinci sınıf kimyasal şirketleriyle kapsamlı bir deneyime sahiptir. Kimyasal endüstrisinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli hacimlerde endüstriyel gazların ve tedarik modlarının yanı sıra, düzenleyici uygunluğa, kaliteye ve süreç kontrolüne yardımcı olmak amacıyla çeşitli özel gaz kalibrasyon standartları ve taşıyıcı gazlar sunuyoruz. Ürün, teknoloji ve hizmet yelpazemiz güvenli, verimli ve sürdürülebilir bir şekilde faaliyet göstermenize yardımcı olacaktır.

 

Büyük ölçekli kimyasal üreticileri için anahtar teslim çözümler

Air Liquide'in büyük ölçekli kimyasal üreticilerine değer önerisi, uzun vadeli ve sürekli endüstriyel gaz temini; analiz, proses kontrolü ve çevresel uygunluk için gaz kalibrasyon standartları ve çeşitli tescilli üretim ve işleme teknolojilerini içermektedir. Air Liquide Global E & C Solutions - dünyanın önde gelen işleme tesislerinin ve ilgili altyapıların tasarımı, mühendisliği ve inşası için tercih edilen bir teknoloji ortağı - gazlaştırma teknolojilerinin yanı sıra tescilli Lurgi metanol proses teknolojilerini de sunuyor.

Kimyasallar

Katma değer sunulan alanlar

Neden Air Liquide?

 • 01

  Dünya Lideri

  Endüstriyel ve özel gazların, üretim teknolojilerinin ve depolama çözümlerinin lider üreticisi ve tedarikçisi.

 • 02

  Yenilikçi teknolojiler

  Air Liquide Global E & C Solutions, her bir müşterinin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak için endüstride önde gelen endüstriyel gaz üretim ve arıtma teknolojilerini ve hizmetlerini tedarik etmektedir.

 • 03

  Güvenlik ve Çevre

  Endüstriyel güvenlik ve çevreye uygunluk konusunda uzmanlar.

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com