Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Cam

Oksijenli Yanma Teknolojisi ile Verimliliği Artırma

Cam endüstrisi, ciddi oranda maliyet kısıtlamalarına ve emisyonları düşürmek için giderek artan çevresel baskıya maruz kalmaktadır. Air Liquide, cam üreticilerine rekabet güçlerini artırmaya ve çevresel ayak izini iyileştirmeye yönelik çözümler sağlamaktadır.

Ana oksitleyici olarak hava yerine saf oksijen kullanarak yakma işlemi olarak tanımlanan oksijenle yanma alanında uzun süredir faaliyet gösteriyoruz. Oksijenli Yanma alanındaki tecrübeli uzmanlarımız ile birlikte cam üretimi alanında önemli Ar-Ge kaynaklarına ve güçlü bir deneyime sahibiz..

Video

Oksijenli yanma alanında uzun yıllardır uzmanız

 

Örneğin; patentli brülörlerin tasarımında ve fırınlarda ısıtma modellemesinde uzmanız.

Bu bilgi birikimimizden faydalanarak,müşterilerimizle gerekli çalışma ları yapıyoruz. Teknolojilerimiz, cam üreticilerinin fırınlarını devreye alınmasını ve tam işletilmesini sağlayarak cam üreticileri ile ortaklık kurmamızı sağlıyor.

Cam Üretiminin Çeşitli Aşamalarınında varız

Air Liquide'in, düz camlardan fiberglas ve güneş panelleri gibi teknik camlara kadar endüstrinin tüm alt sektörleri için gerekli gaz çözümleri bulunmaktadır.

Ergitmeden son ürünün şekillendirilmesine kadar müşterilerimizin yanındayız

Ergitme işleminden son ürünlerin şekillendirilmesine kadar cam üretimi sürecinin tüm aşamalarına yönelik çözümler sağlıyoruz. özellikle enerji tasarrufu sağlayan yerinde oksijen üretimi sistemleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış rekabetçi oksijen temini sağlıyoruz.

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com