Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Otomotiv

Air Liquide’de, otomotiv endüstrisinin sektörel değerlerini anlıyoruz. Daha yalın proseslerin ve daha etkili işlemlerin desteklenmesine yardımcı olan bir dizi çözüm geliştirdik.

Kaynak ve kesme çözümleri alanında 200’ü aşkın patent ve dünya çapında 250 kaynak uzmanından oluşan bir portföye sahip olan Air Liquide, proseslerinizi optimum hale getirmeye ve işlemlerinizde güvenliği sağlamanıza yardımcı olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz uzmanlığı ve kaynakları sunar. Gaz kalitesi ve performans, ürün ve ambalaj güvenliği, işlem kolaylığı, etkili teknik destek, varlık yönetimi ve gazların kullanım noktanıza güvenli teslimine odaklanarak, ısı yönetimi, kaynak, kesme ve kaplama işlemlerine yönelik yenilikçi çözümler geliştirdik. Endüstriyel gazlar, özel gazlar ve ilgili ekipmanlara ek olarak, analiz cihazı kalibrasyonu için en hassas, yinelenebilir ve homojen kalibrasyon gazlarını sunuyoruz.

Otomotiv Tedarik Zinciri

Katma değer sunulan alanlar

Neden bizi seçmelisiniz?

 • 01

  Farklı Teklif Seçenekleri

  Çeşitli hacimlerde ve konsantrasyonlarda ve ilgili tüm gaz işleme ekipmanlarında gaz tüpleri sunuyoruz. Aynı zamanda, toplu hacim ve depolama çözümleri ile yerinde üretim teknolojileri sağlamaktayız.

 • 02

  Kalite

  Air Liquide, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli saflıklarda gaz üretir. İsteğinize bağlı olarak belirli kirlilikleri analiz edebiliriz.

 • 03

  Yenilik

  Air Liquide'ın endüstri uzmanlarına global bir Ar-Ge ağı destek vermektedir.

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com