Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Özel gazlar: Air Liquide uzmanlığını müşterileriyle paylaşıyor

Air Liquide ekibi Kasım ayında özel gazlar konusundaki uzmanlığını müşterileriyle paylaşmak amacıyla İzmir ve Kocaeli'de çeşitli eğitimler düzenledi.

Özel gazlar, özellikle analiz, kalite kontrol ve AR-GE çalışmaları için laboratuvar, araştırma merkezleri ve endüstride (örneğin, otomotiv sektöründe emisyon testleri için) kullanılır.

Bu gazlar (kalibrasyon gazları, sıvı gaz karışımları, hidrokarbonlu kompleks karışımlar vs.), analizlerin doğruluğunu sağlamak ve ekipmanları korumak için çok yüksek, hatta ultra yüksek saflıkta olmak zorundadırlar.

Air Liquide, İzmir ve Kocaeli'de petrol, petrokimya ve otomotiv sektörünün önde gelen firmalarına verdiği eğitimlerde analizlerde güvenilirliği artırmak, kalibrasyon gazlarında ISO 17025 normlarında tutarlılığı sağlamak, farklı tüp çeşitleri, tüpleri doluma hazırlama, ISO 17025 kalibrasyon laboratuvarı akreditasyonu, hidrokarbonların analizi gibi konulara değindi. Müşteriler, böylelikle ihtiyaçlarına en uygun çözümleri seçebilecek ve farklı gaz çözümlerinin işlerine etkisini değerlendirebilecekler.

Air Liquide saf gaz ve talep üzerine gaz karışımı hazırlığı ve tedariğinde önemli tecrübeye sahiptir. Gazların kullanımıyla ilgili uzmanlığını, bünyesinde bulunan ScottTM ve CalgazTM gibi markalarla kullanıcıların hizmetine sunar.

Air Liquide’in özel gaz çözümlerinden bazılarını keşfedin veya bilgi için bize ulaşın.

Diğer Haberler

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com