Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View
Otomotiv Tedarik Zinciri
Katma değer sunulan alanlar

MIG ve MAG kaynağı

Metal Aktif Gaz (MAG) kaynağı, son derece esnek ve adaptif özellikte olup yüksek verimliliğe sahip yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek istediğinizde kullanılır. Bu işlem, düşük alaşımlı karbon çelikler veya yüksek alaşımlı paslanmaz çelik üzerinde manuel ve yarı otomatik kaynak ya da otomatik/robotize kurulumlar için kullanılır.

Metal İnert Gaz (MIG) kaynağı karışımları genel olarak hassas paslanmaz çelikler ve alüminyum ya da bakır alaşımlı kaynak gibi oksidasyona hassas malzemeler için kullanılır.

Gazlar

Ekipman

Ürünler

ARCAL™ markamız, faaliyetlerinizde verimliliği ve genel üretkenliği artırmanıza yardımcı olmak amacıyla kaynak, koruma ve kesme uygulamalarına yönelik yüksek kaliteli ve kullanıma hazır gaz çözümlerinden oluşan eksiksiz bir yelpaze sunmaktadır.

Neden bizi seçmelisiniz?

 • 01

  Farklı Teklif Seçenekleri

  Çeşitli hacimlerde ve konsantrasyonlarda ve ilgili tüm gaz işleme ekipmanlarında gaz tüpleri sunuyoruz. Aynı zamanda, toplu hacim ve depolama çözümleri ile yerinde üretim teknolojileri sağlamaktayız.

 • 02

  Kalite

  Air Liquide, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli saflıklarda gaz üretir. İsteğinize bağlı olarak belirli kirlilikleri analiz edebiliriz.

 • 03

  Yenilik

  Air Liquide'ın endüstri uzmanlarına global bir Ar-Ge ağı destek vermektedir.