Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View
Otomotiv Tedarik Zinciri
Katma değer sunulan alanlar

Sinterleme

Sinterleme, metal dökümü olmadan doğrudan metal tozlarından elde edilen istenen nihai şekle sahip metalik parçaların üretimi işlemidir. Otomobil endüstrisindeki birçok küçük parça, sinterleme işlemi kullanılarak üretilmektedir.
Metalik tozlar organik bir yağlayıcı ile karıştırılır, sıkıştırılır ve yüksek sıcaklık sayesinde metal partiküllerin birbirleri arasında güçlü bağlar kurduğu bir fırında sinterlenir.
Air Liquide, işlem görecek farklı bileşenlerin gerekliliklerini karşılamak amacıyla, fırının her bölgesinde atmosfer bileşimi sağlama kapasitesi geliştirmiştir.

Gazlar

Ürünler

Isıl işlem uygulamalarına yönelik ALNAT™ çözümlerimiz arasında toplu gaz temini, ilgili gaz işleme ekipmanları ve endüstriyel ısı işleme fırınlarındaki atmosferlerin oluşumu, kullanımı ve kontrolüne ilişkin çeşitli hizmetler yer almaktadır.

Neden bizi seçmelisiniz?

 • 01

  Farklı Teklif Seçenekleri

  Çeşitli hacimlerde ve konsantrasyonlarda ve ilgili tüm gaz işleme ekipmanlarında gaz tüpleri sunuyoruz. Aynı zamanda, toplu hacim ve depolama çözümleri ile yerinde üretim teknolojileri sağlamaktayız.

 • 02

  Kalite

  Air Liquide, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli saflıklarda gaz üretir. İsteğinize bağlı olarak belirli kirlilikleri analiz edebiliriz.

 • 03

  Yenilik

  Air Liquide'ın endüstri uzmanlarına global bir Ar-Ge ağı destek vermektedir.