Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View
Otomotiv Tedarik Zinciri
Katma değer sunulan alanlar

Karbürleme

Karbürleme, en önemli yüzey sertleştirme işlemidir. Karbon, çelik bileşenlerin yüzeyine getirilerek çekme dayanımı ve sertliği artırmak için yayılır. Atmosferik karbürleme, kompresörlerden valflere veya dişli kutularına kadar birçok parçaya yöneliktir.
ALNAT™ çözümü size nitrojen ve metanol altında aktif ve yinelenebilir bir ısıl işlem sunmaktadır. Metanol, parti olarak ya da sürekli olarak fırında kırılır ve karbürleme için yaklaşık 900°C’lik sıcak fırın bölgesine nitrojenle birlikte püskürtülen karbon maddesini temsil eder.

Gazlar

Ürünler

ALNAT çözümlerimiz, toplu gaz tedariki, ilgili gaz işleme ekipmanı ve endüstriyel ısıtma fırınlarında atmosferlerin üretimi, kullanımı ve kontrolü ile ilgili bir dizi hizmeti içerir.

Neden bizi seçmelisiniz?

 • 01

  Farklı Teklif Seçenekleri

  Çeşitli hacimlerde ve konsantrasyonlarda ve ilgili tüm gaz işleme ekipmanlarında gaz tüpleri sunuyoruz. Aynı zamanda, toplu hacim ve depolama çözümleri ile yerinde üretim teknolojileri sağlamaktayız.

 • 02

  Kalite

  Air Liquide, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli saflıklarda gaz üretir. İsteğinize bağlı olarak belirli kirlilikleri analiz edebiliriz.

 • 03

  Yenilik

  Air Liquide'ın endüstri uzmanlarına global bir Ar-Ge ağı destek vermektedir.