Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Oksijen

İhtiyaçlarınızı karşılamak için güvenilir tedarik

Oksijen birçok endüstri için çok önemlidir. Kimya endüstrisinde, oksijen, oksijenasyon reaksiyonları, sentaz üretimi için, çok sayıda petrokimyasal prosesi iyileştirmek ve diğer amaçlar için kullanılır. Oksijen, eritme, kesme ve kaynak yapma gibi metal imalat uygulamalarında kullanılır. Oksijen, kullanılan yakıt miktarını azaltarak ve karbon dioksit emisyonlarını azaltarak bir takım proseslerde verimliliği arttırır.

Büyük sanayi müşterileri için - rafine etme, çelik, kimyasallar ve diğerleri - bir dizi endüstriyel süreçleri iyileştirmek için büyük miktarda endüstriyel dereceli oksijen kullanılır. Dökme hacmi oksijen, eritme, kesme ve kaynak yapma gibi metal imalat uygulamalarında kullanılır. Oksijen, kullanılan yakıt miktarını azaltarak ve karbon dioksit emisyonlarını azaltarak bir takım proseslerde verimliliği arttırır. Oksijen, gıda ambalajlama ve su ürünleri yetiştiriciliğinde gıda uygulamaları için de bir gaz olarak kullanılır.

Besleme Modları

Air Liquide, birçok sanayinin ihtiyaçlarını karşılamak için değişen miktarlarda oksijen tedarik etmektedir. Tekli yüksek basınçlı sıkıştırılmış gaz tüplerinde ve çok silindirli paketlerde daha küçük miktarlar mevcuttur. Air Liquide kamyon veya yerinde oksijen üretim teknolojileri yoluyla toplu oksijen tedarik eder. Oksijen boru hatları vasıtasıyla kimyasallar, petrol ve gaz ve metalürji endüstrilerinde müşterilere çok büyük miktarda oksijen tedarik ediyoruz.

Yerinde tedarik
Boru hattı
Silindirler
Paketler

Güvenlik Bilgi Formu

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com