Ana içeriğe atla

Ürünlerimiz

View

Bizden Haberler

View
Metal Üretimi
Air Liquide'in tedarik zinciri adımlarını seçin

MIG/MAG ve TIG kaynağı

Metal Aktif Gaz (MAG) kaynağı, son derece esnek ve adaptif özellikte olup yüksek verimliliğe sahip yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek istediğinizde kullanılır. Bu işlem, düşük alaşımlı karbon çelikler veya yüksek alaşımlı paslanmaz çelik üzerinde manuel ve yarı otomatik kaynak ya da otomatik/robotize kurulumlar için kullanılır.

Metal İnert Gaz (MIG), alüminyum veya bakır alaşımlar gibi oksidasyona hassas malzemeler için kullanılır.

Paslanmaz çelikler, alüminyum ve alüminyum alaşımlarını birleştirmek için yaygın olarak kullanılan Tungsten İnert Gaz kaynağı (TIG kaynağı) işlemi, basınçlı kaplar, boru hatları, gıda endüstrisi konteynerleri ve havacılık endüstrisi gibi özel talepleri olan projelerde oldukça kaliteli bir kaynak elde edilmesini sağlar. İşlemde birleştirilecek parçalar arasında elektrik arkı ve kaynak torkunda yer alan tungsten tabanlı erimez tungsten tabanlı bir elektrot kullanılır.

Gazlar

Endüstriyel gazlar için ekipman

Üstün Kaliteli Gazlar

ARCAL™ markamız, ark kaynağı, kök koruması, plazma kesim, TIG kaynağı ve MIG ve MAG kaynak uygulamaları için yüksek kaliteli, kullanıma hazır koruyucu gaz çözümlerinden oluşan eksiksiz bir yelpaze sunmaktadır.

 

Neden bizi seçmelisiniz?

 • 01

  Çeşitli teklif

  Çeşitli hacimlerde ve konsantrasyonlarda ve ilgili tüm gaz işleme ekipmanlarında gaz tüpleri sunuyoruz. Aynı zamanda, toplu hacim ve depolama çözümleri ile yerinde üretim teknolojileri sağlamaktayız.

 • 02

  Kaliteye odaklanmak

  Air Liquide, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli saflıklarda gaz üretir. İsteğinize bağlı olarak belirli kirlilikleri analiz edebiliriz.

 • 03

  Uzmanlik

  Tüm taleplerinizi karşılamak için çözüm geliştirmede size destek olacak küresel bir uzman ağı. Ekiplerimiz, montaj, yüzey işleme ve kesim tekniklerinde kapsamlı bir tecrübeye sahiptir.