Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Manifold ve Teslimat Sistemleri

Verimli ve emniyetli gaz dağıtımı ve kontrolü

Gaz manifoldları ve gaz dağıtım sistemleri, gaz kesintilerini ve hızlı tüp değişimini ortadan kaldırırken uygulamanıza kesintisiz özel gaz tedarikini sağlamak için etkin ve güvenilir bir yöntemdir. Air Liquide, özel gaz uygulamaları için çeşitli gaz manifoldları ve yedekleme sistemleri sunmaktadır.

Her türlü uygulama için özel gaz dağıtım sistemleri

Air Liquide Equipment Group,  uygulama zorluklarını karşılayan özel gaz dağıtım sistemleri ve çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ekipman Uzmanlarımız, gaz dağıtım aşağıda bulunan gaz dağıtım çözümleri sunmaktadır. 

  •  Tam performans gereksinimlerinizi karşılayın
  • Geçerli yerel, eyalet ve federal güvenlik kodlarını öğrenin
  • Yıllarca sorunsuz bir hizmet sunan Air Liquide'in yüksek performanslı bileşenleri kullanın
  • Uygulamanız için kritik olan saf veya karışık gazların saflığını ve bütünlüğünü koruyun
  • Gaz tüplerinin güvenli depolanması ve taşınması için hükümler dahil edin

Saf ve karışık özel ve endüstriyel gazların dünyadaki en büyük tedarikçisi olarak etkili bir gaz dağıtım sistemi tasarlarken üç önemli hususun olduğunu öğrendik. Bir teslimat sistemini, yıllarca güvenli, verimli ve sorunsuz servis sağlayan, işletme giderinizi azaltan ve ilk yatırımınızdan daha hızlı geri ödeme sağlayan teslimat çözümü haline getiren şeylerdir.

Başlangıç ​​planlamasında özen ve bireysel bileşenlerin performans özelliklerini eşleştirmek gelecekteki pahalı problem çözme ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayrıntılı planlamamız, tüm uygulama gereksinimlerini karşılayacağını garanti eder.