Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Kariyer

Air Liquide'de kariyer olanakları

Bizimle çalışın

Air Liquide ekiplerinin, işletmelerinin, pazarlarının ve coğrafi varlığının çeşitliliği Türkiye'deki büyümemiz açısından sağlam ve sürdürülebilir bir temel sağlıyor. Gücümüzü çalışanlarımızın bölgedeki tüm müşterilerimize sınıfının en iyi gazlarını, teknolojilerini ve hizmetlerini sunma bağlılığından ve becerilerinden alıyoruz. Türkiye'deki oluşumumuz, varlığımızı güçlendirmek ve ticari büyümemizi sürdürmek için bölgede yeni yeteneklere ulaşmak üzere kapsamlı bir platform sağlıyor.

İnsan Kaynakları vizyonumuz

Air Liquide'de bizler her bir bireyin yeteneğine inanırız. Hedefimiz kariyer yolu boyunca çalışanlarımızın yetenek gelişimini desteklemektir. Çalışanlar Grup performansında kilit bir rol oynar; emellerimize herkesin güçlü yanları ve bağlılığıyla ulaşacağız. Bu inançla, işletme stratejilerimizi ve planlarımızı yeteneklerimizi geliştirecek ve yeni çalışma yöntemlerini teşvik edecek şekilde planlıyoruz.

İnsan Kaynakları yönetimimiz

Ana İK görevimiz Air Liquide'in tüm iş kollarındaki ve coğrafyalardaki strateji uygulamasını desteklemektir. Buna ulaşmak için, doğru insanları işe alıyoruz ve çeşitliliği sağlamak için onları doğru yerlere atıyoruz, performanslarını değerlendiriyoruz ve uzmanlıklarını takdir ediyoruz, gelecek işletme ihtiyaçlarına göre becerilerini ve yetkinliklerini geliştiriyoruz. Yeteneklerimizin sürekli büyümesini ve gelişmesini sağlamak için işlevsel ve coğrafi hareketliliği destekliyoruz.

Şirket içi mobilitenin desteklenmesi

İster işlev ister coğrafya değişikliği bakımından olsun şirket içi mobilite ve fırsatlar Air Liquide'de uzun süredir devam eden yetenek yönetimi uygulamalarından bazılarıdır. Motive çalışanlar için çok çeşitli olasılıkların önünü açar ve herkesin her bir yeteneğin getirdiği farklılıktan faydalanmasını sağlar. Ayrıca, Grup içerisinde ağlar oluşturulmasını ve bunların sürdürülmesini de kolaylaştırır.

Şirketin gelişiminin tam merkezinde çalışanlarımızın bağlılığı ve sürekli yaratıcılığı vardır

Bu gelişim yaklaşımı her bir bireyin profiline uygun, benzersiz ve uzun süreli kariyer yolları oluşturur

İş fırsatları

Yüzyılı aşkın bir süredir Air Liquide çok farklı profilleri olan ekipler oluşturmakta, farklı uzmanlıkları, becerileri ve deneyimleri olan çeşitli insanları işe almaktadır. Yüksek motivasyona sahip, sonuç odaklı, girişimci ruhlu adaylar İK ekibiyle iletişim kurabilirler.

Açık pozisyonlarımız için lütfen tıklayın.

 

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com