Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View
İnşaat
Air Liquide'in tedarik zinciri adımlarını seçin

MAG / TIG kaynağı

Metal Aktif Gaz (MAG) kaynağı, gemi yapımı, demir yolu inşası ve ağır tesislerin ve makinelerin üretiminde yaygın olarak kullanılan manuel ya da yarı otomatik bir kaynak prosesidir. Proseste birleştirilecek metaller ve dolgu teli arasındaki elektrik arkı kullanarak oluşturulan yoğun ısı ile metaller eritilir ve birleştirilir.

Paslanmaz çelikler, alüminyum ve alüminyum alaşımlarını birleştirmek için yaygın olarak kullanılan Tungsten İnert Gaz kaynağı (TIG kaynağı), basınçlı kaplar ve boru hatları gibi özellikle zorlu uygulama alanlarında yüksek kaliteli kaynak elde edilmesini sağlar. İşlemde birleştirilecek parçalar arasında elektrik arkı ve kaynak torkunda yer alan tungsten tabanlı erimez tungsten tabanlı bir elektrot kullanılır.

Gazlar

Endüstriyel Gazlar için Ekipmanlar

Ürünler

ARCAL™ markamız, faaliyetlerinizde verimliliği ve genel üretkenliği artırmanıza yardımcı olmak amacıyla kaynak, koruma ve kesme uygulamalarına yönelik yüksek kaliteli ve kullanıma hazır gaz çözümlerinden oluşan eksiksiz bir yelpaze sunmaktadır.

Bizi neden Seçmelisiniz?

 • 01

  Farklı Teklif Seçenekleri

  Çeşitli hacimlerde ve konsantrasyonlarda ve ilgili tüm gaz işleme ekipmanlarında gaz tüpleri sunuyoruz. Toplu hacimlerde ve depolama çözümlerinde de gazlar üretiyoruz.

 • 02

  Kaliteye odaklan

  Air Liquide, ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli saflıklarda gaz üretir. İsteğinize bağlı olarak belirli kirlilikleri analiz edebiliriz.

 • 03

  Uzmanlık

  Tüm sorunlarınızı karşılamak uzman bir ağa sahibiz.

 • 04

  Yerel destek

  Siparişten teslimata gazınızın tüm süreçlerini yöneteceğiz.