Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Güneş enerjisiyle çalışan gaz seviyesi takip sistemi Türkiye’de!

Air Liquide müşterilerine daha fazla kolaylık sunmak için dijital teknolojileri kullanıyor. Grup, güneş enerjisiyle çalışabilen, benzersiz  dökme (sıvı) gaz tankı seviye takip sistemi Dalia’yı Türkiye’deki müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Air Liquide tasarımı ve üretimi sistem, kolayca kurulup devreye alınabiliyor, müşteriye özel konfigürasyonla günde bir yerine dört defaya kadar gaz seviyesini okuyabiliyor; böylelikle dökme gaz tüketimini ve sevkiyat ihtiyacını kolaylıkla takip edebiliyor. Kullanıcı dostu geniş ekrandan anında tank seviyesi, pil kullanım modu gibi bilgilere ulaşılabiliyor.

Dalia’nın güneş enerjisiyle şarj olabilen lityum-iyon pili sayesinde, pil bitmesi gibi durumlar ortadan kalkıyor, biten pilin değiştirilmesi için vakit kaybedilmiyor. Ayrıca, Dalia akıllı güç tüketimi sayesinde, hava koşullarına göre (güneşli, bulutlu vs.) enerji tüketimini optimum seviyede tutuyor.

Yeni sistemin akıllı telefonlar için Android aplikasyonu da mevcut. Dalia, endüstri 4.0 (sanayi devriminin dördüncü jenerasyonu) doğrultusunda ve ileri seviye takip fonksiyonları sayesinde önümüzdeki dönemde üretim süreçlerine  entegre olarak, çok farklı parametreleri ölçme kapasitesine de sahip. İnovasyonlarımızı takip etmeye devam edin!

Fotoğraflarla Dalia

Diğer Haberler

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com