Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View
Gıda
Katma değer sunulan alanlar

Taşıma için Soğuk Zincir

Blueeze™, Air Liquide’in kontrollü sıcaklıkta taşımaya yönelik yenilikçi kriyojenik soğutma çözümüdür. Mevcut mekanik ve doğrudan kriyojenik sistemlere bir alternatif niteliğinde olan blueeze™, kriyojenik soğutma performansı ve güvenliği bir araya getirir. Bu, ısı eşanjörü üzerinden sıvı nitrojenin sirkülasyonu ile soğutmalı konteynerdeki havayı soğutan yenilikçi bir çözümdür.

Blueeze™, soğuk zincir bakımı sağlar ve tüm soğutmalı taşıma hissedarlarına (satıcılar, taşıyıcılar, sürücüler) sürdürülebilir avantajlar sunar: çalışma esnekliği için hızlı sıcaklık düşürme özelliği ve gece teslimatları ve sürücü konforu için ideal sessiz bir sistem. GHG veya partikül emisyonu olmayan çevre dostu bir çözümdür.

Gazlar

Üstün Kaliteli Gazlar

Blueeze 

Neden Air Liquide?

 • 01

  Sertifikalı gazlar

  Türkiye'de Air Liquide, gıda güvenliği ve kalitesi için en yüksek ölçütleri karşılamaktadır

 • 02

  Endüstri Uzmanlığı

  Air Liquide, gıda güvenliği ve kalitesinde ortaya çıkan zorlukların üstesinden gelmek için gıda endüstrisi için yeni uygulamalar ve ekipman geliştirir ve geliştirir.

 • 03

  Sıhhi teçhizat

  Tüm endüstri tarafından kabul gören Air Liquide'ın endüstri lideri kriyojenik dondurma sistemleri ve gıda sınıfı gazlar ALIGAL ™