Ana içeriğe atla

Ürünlerimiz

View

Bizden Haberler

View
Gıda
Air Liquide'in tedarik zinciri adımlarını seçin

Soğutma ve Şoklama

Kriyojenik gıda soğutma işlemi, katma değerli, karmaşık veya hassas ürünler için kritik önem taşıyan ürün kalitesi bakımından ve ayrıca iyileştirilmiş verimlilik, özellikle küçük ila orta üretim çıkışları için daha fazla işlem esnekliği, düşük sermaye masrafı gereklilikleri ve maliyet girişimlerinin optimize edilmesi açısından geleneksel mekanik soğutma ve şoklama teknolojilerine kıyasla güçlü avantajlar sağlamaktadır.


Air Liquide, sektöre birçok tipte gıda ürününü soğutma ve şoklama şeklimizi değiştiren yeni teknolojiler ve bir yandan maliyetleri sıkı kontrol altında tutarken diğer yandan işleme gerekliliklerini karşılayabilmeleri için müşteri desteği sunmaya devam etmektedir.
 

Gazlar

ALIGAL™ Air Liquide’in yiyecek ve içecek endüstrisine özel üstün kaliteli gaz serisidir. ALIGAL™ çözümleri, gerekli proses uzmanlığı ve desteği ile tamamen kalite ve işletme gereksinimlerinize göre uyarlanabilir.

Endüstriyel gazlar için ekipman

 

CRYO IMMERSION UNIT-CFV Cryo Tünel - ZF3 - ZF3
CRYO DOLAP Cryo Tünel - CFP
CRYO Tünel-FP1 Cryo Tünel- ZR2
   

Hizmetler

Gıda uzmanlarımız, işlemlerinize yönelik özel çözümler geliştirmek için sizinle yakın işbirliği içinde çalışacaktır.

 • Gaz Yönetimi
 • Yerel Destek
 • Proses performansını iyileştirme
 • Geçici ve acil durum gaz hizmetleri

Neden bizi seçmelisiniz?

 • 01

  Sertifikalı gazlar

  Türkiye'de Air Liquide, gıda güvenliği ve kalitesi için en yüksek ölçütleri karşılamaktadır

 • 02

  Endüstri Uzmanlığı

  Air Liquide, gıda güvenliği ve kalitesinde ortaya çıkan zorlukların üstesinden gelmek için gıda endüstrisi için yeni uygulamalar ve ekipman geliştirir ve geliştirir.

 • 03

  Sıhhi teçhizat

  Tüm endüstri tarafından kabul gören Air Liquide'ın endüstri lideri kriyojenik dondurma sistemleri ve gıda sınıfı gazlar ALIGAL ™