Ana içeriğe atla

Ürünlerimiz

View

Bizden Haberler

View
Gıda
Air Liquide'in tedarik zinciri adımlarını seçin

Dilimleme veya Doğrama öncesi dış dondurma

Etlerin, balığın ve peynirlerin ambalajlanmak üzere dilimlenmesi veya doğranması zorlu bir süreç olabilir. Çözümlerimiz kaybı azaltmak ve hijyeni, verimi, görünümü ve ağırlık kontrolünü iyileştirerek önemli verimlilik kazanımları sağlamak için kriyojenik dış dondurma işlemini mevcut proseslere entegre eder. Air Liquide’in sıvı Azot veya sıvı karbondioksit kullanılan esnek sistemleri, dış dondurma, dilimleme, doğrama ve kaplama işlemleri için her üretim gereksinimine göre kolayca uyarlanabilir.

Çözümlerimiz dilimleyici/doğrayıcı hızlarını %50’ye kadar artırabilir. Manuel kesim yerine bu otomatik prosesi kullanarak iş güvenliğini ve genel verimliliği iyileştirebilirsiniz.

Gazlar

ALIGAL™, Air Liquide’in yiyecek ve içecek endüstrisine özel üstün kaliteli gaz serisidir. ALIGAL™ çözümleri, gerekli proses uzmanlığı ve desteği ile tamamen kalite ve işletme gereksinimlerinize göre uyarlanabilir.

Endüstriyel gazlar için ekipman

 

CRYO DOLAP Cryo Tünel - ZF3 
Cryo Tünel - CFP CRYO Tünel-FP1

 

Hizmetler

Gıda uzmanlarımız, işlemlerinize yönelik özel çözümler geliştirmek için sizinle yakın işbirliği içinde çalışacaktır.

 • Gaz Yönetimi
 • Yerel Destek
 • Proses performansını iyileştirme
 • Geçici ve acil durum gaz hizmetleri

Neden bizi seçmelisiniz?

 • 01

  Sertifikalı gazlar

  Türkiye'de Air Liquide, gıda güvenliği ve kalitesi için en yüksek ölçütleri karşılamaktadır

 • 02

  Endüstri Uzmanlığı

  Air Liquide, gıda güvenliği ve kalitesinde ortaya çıkan zorlukların üstesinden gelmek için gıda endüstrisi için yeni uygulamalar ve ekipman geliştirir ve geliştirir.

 • 03

  Sıhhi teçhizat

  Tüm endüstri tarafından kabul gören Air Liquide'ın endüstri lideri kriyojenik dondurma sistemleri ve gıda sınıfı gazlar ALIGAL ™