Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık
Gıda
Katma değer sunulan alanlar

Modifiye Atmosfer Paketleme (MAP)

Modifiye Atmosfer Paketleme (MAP) sayesinde daha uzun raf ömrü ile daha az ürün iadesi, daha az atık ve daha yüksek müşteri memnuniyeti sağlanır ve üretim ve dağıtım optimizasyonuna olanak tanınır. Air Liquide, modifiye atmosfer çözümleri alanında endüstri lideridir. Gıda endüstrisi uzmanlarımız, ambalajlama malzemesi ve ekipmanının da doğru gaz karışımı kadar önemli olduğunun farkındadır. Ekiplerimiz kırmızı et, kanatlı hayvan ürünleri, balık ve deniz ürünler, meyveler ve sebzeler, fırın ürünleri, hazır yemekler, peynir ve süt ürünlerinin gazlı paketleme işlemi için yerinde uzmanlık sağlama alanında çalışmaktadır.

Gazlar

Üstün Kaliteli Gazlar

ALIGAL™ Air Liquide’in yiyecek ve içecek endüstrisine özel üstün kaliteli gaz serisidir. ALIGAL™ çözümleri, gerekli proses uzmanlığı ve desteği ile tamamen kalite ve işletme gereksinimlerinize göre uyarlanabilir.

Hizmetler

Gıda uzmanlarımız, işlemlerinize yönelik özel MAP çözümleri geliştirmek için sizinle yakın işbirliği içinde çalışacaktır. Proses analizi ve optimizasyonu, ürün testleri, kurulum ve işletmeye alma desteği, muayene ve bakım dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunuyoruz.

  • Gaz Yönetimi
  • Yerel Destek
  • Proses performansını iyileştirme
  • Geçici ve acil durum gaz hizmetleri

Endüstriyel gazlar için ekipman

Tedarıik Modları

Kaynaklar

PDF simgesiDownload aligal_map_product_sheet_en_lr_1.pdf (403.82 KB)

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com