Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Foto röportaj: Air Liquide’de dijital teknolojiler müşterilerin hizmetinde

Air Liquide, müşterilerine en uygun ürün ve hizmetleri sunmak için yeni bir dijital aplikasyon kullanıyor: SalesApp! Satış Temsilcileri ve İş Geliştirme Sorumluları, Nisan 2019’dan beri SalesApp ile müşterilerine modern, kolay ve interaktif bir anlatımda bulunuyor. Satış Temsilcisi, tablet bilgisayar üzerinden müşteri veya potansiyel müşterisi ile birlikte sektörün üretim proseslerini inceliyor, üretimde endüstriyel gazlarla katma değer sunabileceği noktalarda detaylı bilgi sağlıyor.

Aplikasyonun avantajlarını incelemek için Bursa Bölgesi Satış Temsilcisi Ersin Aslan’la bir gün geçirdik. SalesApp’i fotoğraflarla keşfedin!

Ersin güne Air Liquide Bursa Şubesi’nde başlıyor.

Bugün kaynaklı imalat yapan bir müşterimizi ziyaret edecek. Ziyaret öncesinde müşteri dosyasını oluşturarak, ilgilenebileceğini düşündüğü bilgileri ekliyor.

Ersin, Air Liquide’in yüksek performanslı ARCAL kaynak gazlarını kullanan firmanın yetkilisi ile buluşuyor.

Halihazırdaki çalışmalarını, ürün ve hizmetlerle ilgili memnuniyetlerini görüşüyorlar. Satış Temsilcisi, Air Liquide’in akıllı tüp başlıklarıyla ilgili anında ve görsel olarak detaylı bilgi paylaşıyor.

Birlikte tesisi gezerek, ARCAL’ın müşterimiz prosesindeki kullanımını/performansını inceliyorlar.

Satış temsilcisi, SalesApp üzerinden, akıllı ve emniyetli Smartop tüp başlığı ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıyor.

SalesApp sayesinde tüm sorulara interaktif bir anlatımla cevap veren Ersin, müşterimizle vedalaşıyor. Yola çıkmadan, kendisinden talep edilen tüm bilgi ve dokümanları aplikasyon aracılığıyla ve tek tuşla müşterimizin e-posta adresine gönderebilecek.

Air Liquide, dijital teknolojileri kullanarak Türkiye’deki müşterilerine verdiği hizmeti geliştirmeye devam edecek. Takipte kalın!

 

 

Diğer Haberler

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com