Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Endüstriyel Gazlar için Gaz Algılama Monitörleri

İşyeri güvenliğiniz için

Air Liquide'ın gaz algılama ekipmanı sizi işyerinde biriken gazlardan korur. Gaz algılama için kompakt Hava Kontrol Monitörünün iki versiyonunu sunuyoruz. Hava Kontrolü Oksijen Monitörleri, kapalı alanlarda düşük oksijen seviyelerinin tespit eder. Çift Hava Kontrol sürümü, düşük oksijen ve yüksek karbon dioksit seviyelerini sürekli olarak izler. Her iki model de biriken gazlardan dolayı iş yeri güvensiz olduğunda sizi uyarır.

İlgili Ürünler

Air Check Oksijen™ Eksiklik Monitörü
Model O2000

Benzersiz kompakt oksijen izleme sistemi, atıl (inert) gazların birikebileceği herhangi bir kapalı alanda kurulabilir. Buna, gaz depolama alanları, derin dondurucular, kapalı alanlar ve düşük oksijen düzeylerinin bir boğulma tehlikesi oluşturabileceği diğer yerler dahildir.

 

 

Dual Air Check Oksijen ve Karbondioksit ™ Monitörü
Model O2CO2000

Bu benzersiz kompakt çift monitör, personeli korumak için hem oksijen hem de karbon dioksit gazlarının sürekli ve eşzamanlı olarak izlenmesi için idealdir. Azot gazı depolama alanları, karbon dioksit içecek gaz dağıtım alanları, kapalı alanlar ve düşük oksijen veya yüksek karbon dioksit seviyelerinin sağlık açısından tehlike oluşturabileceği diğer yerler için uygundur.

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com