Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Endüstriyel Gazlar için Basınç Regülatörleri

Endüstriyel gazlar için düşük maliyetli ve güvenilir performans sunmak

Air Liquide, sıkıştırılmış gaz basıncını uygulanabilir bir seviyeye güvenli bir şekilde azaltmak için tasarlanmış gaz basınç regülatörleri sunmaktadır. Endüstriyel sınıf gaz basınç regülatörleri, düşük maliyetli ve güvenilir performans sunarak üstün değer sunar. Düzgün muhafaza edildiğinde, bu gaz basınç regülatörleri yıllarca sorunsuz hizmet sunar. Çoğu stokta ve ertesi gün nakliye için hazır.

İlgili Ürünler

Tek Kademeli Orta Görev Regülatörü

Model 25

Bu gaz basınç regülatörünün kanıtlanmış performansı, çoğu kaynak, kesme, sert lehimleme ve ısıl işlem uygulamaları için standardı belirlemektedir

 

Yüksek Akışlı Regülatör

Model 30

Bu özel olarak tasarlanmış gaz basınç regülatörü, silindirler ve manifold gaz tedarik sistemleri için yüksek gaz akışı sağlar. Ağır kesim ve ısıtma gibi uygulamalar için idealdir.

İki Kademeli Karbondioksit (Ortam Buharlaştırıcı) Düzenleyici

Model 32

Karbondioksit sıklıkla normal düzenleyicilerin donmasına neden olur. Bu regülatör, dondurulmadan ve elektrik bağlantıları kullanılmadan karbon dioksitin gaz fazının geri çekilmesini işlemek üzere tasarlanmıştır.

Yüksek Akışlı Manifold Regülatörü

Model 35

Bu gaz basınç regülatörü, manifoldu biz gaz besleme sistemi kullanarak yüksek gaz akış oranları sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Ultra Yüksek Basınç Regülatörü

Model 40

7500 psig'ye kadar yüksek basınç tüpleri üzerinde çalışacak şekilde tasarlanan inert ve hava modelleri kendinden otomatiktir. Tipik uygulamalar, yüksek basınç testi, şarj akümülatörleri ve basınçlı havaaracı çubuklarını içerir.

İki Kademeli Genel Amaçlı Regülatör

Model 45

Bu orta ila yüksek kapasiteli regülatör en sert ortamlarda güvenilir performans sunar. Paslanmaz çelik diyaframa sahip olan bu ürün, en zorlu kaynak, kesme, lehimleme ve ısıl işlem uygulamaları için tercih edilen regülatördür.

İki Kademeli Genel Amaçlı Regülatör

Model 50

Bu gaz basıncı regülatörü, geniş bir giriş basıncı aralığında sabit dağıtım basıncının gerekli olduğu uygulamalar için önerilir.

İki Kademeli Yüksek Akış Regülatörü

Model 55

3000 SCFH'ye kadar akış hızlarına sahip olan bu regülatör, silindirler ve manifold sistemleri için geniş bir giriş basıncı aralığında sabit bir basınç vermeyi sağlar.

Koruyucu Gaz Akış Gösterge Regülatörü

Model 60

Bu kompakt gaz basınç regülatörü, 60 SCFH'ye kadar olan koruyucu gaz akışlarını doğru bir şekilde kontrol eder ve ölçer.

Koruyucu Gaz Akış Ölçer Regülatörü

Model 65

Model 65 yapımı, bir regülatörü ve akış ölçeri bir kompakt üniteye dahil ederek, koruyucu gaz akışını 70 SCFH'ye kadar doğru bir şekilde kontrol eder ve ölçer.

İstasyon Düzenleyici

Model 70

Bu gaz basınç regülatörü, gaz dağıtım sistemlerinden basınç kontrolü sağlar ve uyumlu bağlantılarından dolayı Model SD istasyon damlası ile yaygın olarak kullanılır.

Boru Hattı Düzenleyici

Model 75

Model 75, gaz dağıtım sistemlerinden gelen yüksek gaz akışlarının basınç kontrolünü sağlar.

Sıvı Silindir Regülatörü

Model 80

Model 80, kriyojenik sıvı kapların gaz çekme portunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek akışlı ve difüzyona dayanıklı basınç düzenlemesi için idealdir ve genellikle lazer yardımcı gazlar, tasfiye, basınç testi ve örtü ile kullanılır.

Servo Dome Yüklü Regülatör

Model 85

Model 85, regülatöre düz hat basıncı düzenlemesi ile yüksek akış oranlarını sağlamak için servo-dome yükü teknolojisine sahip yüksek basınçlı, yüksek akışlı bir regülatör sistemidir. Tipik uygulamalar arasında lazer yardımcı gazlar, basınç aktarımı, örtücü ve yüksek akışlı manifoltlar bulunur.

Yüksek Saflıkta Boru Hattı Regülatörü

Model 90

Bu sıralı regülatör boru hatları ve diğer uygulamalar için yüksek gaz akışı sağlar. Hem yüksek güvenilirlik hem de difüzyon direnci gerektiren yüksek saflıkta dökme uygulamalar için ideal bir seçimdir.

Yüksek Saflıkta Boru Hattı Regülatörü

Model 95

Bu sıralı tek kademeli regülatör boru hatları ve diğer uygulamalar için yüksek gaz akışı sağlar. Hem yüksek güvenilirlik hem de difüzyon direnci gerektiren yüksek saflıkta dökme uygulamalar için ideal bir seçimdir.

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com