Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Dijitalde Air Liquide ile STMicroelectronics işbirliği

Air Liquide, yarı iletken üretiminde dünyanın lider firmalarından STMicroelectronics ile endüstriyel uygulamalar ve dijital çözümlerin geliştirilmesi amacıyla yeni bir işbirliğine hazırlanıyor. Bu girişimle ST, Air Liquide’in dijital dönüşümünü ilerletmesine, Air Liquide de ST’nin yeni endüstriyel uygulamalar geliştirmesine destek olacak.

İki firma, ST’nin dijital teknolojileri için sanayi ve lojistikte yeni kullanım alanları tespit edecek ve bunları prototipleştirerek, Air Liquide tesislerinde deneyecek. Uzmanlar arasında bir diyalog ortamı oluşturularak ve işbirliği teşvik edilerek, endüstride dijital yeniliklerin hızlandırılması hedefleniyor. Air Liquide ve ST şimdiden ekipmanların takibi ve yönetimi, önleyici bakım, endüstriyel tesislerin siber güvenliği gibi alanlarda çeşitli projeler tespit etti.  

Air Liquide halihazırda ST’nin Fransa, İtalya, Malta, Fas, Filipinler ve Singapur’daki üretim tesislerine gaz ve ekipman sağlıyor. Bu işbirliğiyle birlikte, iki firma elektronik sektöründeki konumunu pekiştirmeyi amaçlamaktadır. 

 

Diğer Haberler

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com