Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

COVID-19 önlemleri hakkında bilgilendirme

Air Liquide, Covid 19 (Koronavirüs)'un oluşturduğu riskleri göz önünde bulundurarak, çalışanlarımızın korunması ve iş sürekliliğinin sağlanması amacıyla gerekli önlemleri almıştır.

Bu bağlamda, Air Liquide’in İş Sürekliliği Planı, olası iş aksaklıklarını, çalışanlarımızı ve müşterilerimize verdiğimiz hizmeti etkileyebilecek pandemik senaryoları da kapsamaktadır. 

Şu anda, Air Liquide operasyonları planlandığı şekilde ilerliyor. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü'nün bilgilendirmelerini yakından takip ediyor ve bu kuruluşlar tarafından sağlanan bilgilerle faaliyetlerimizi uyumlu hale getiriyoruz. Virüsün yayılmasını durdurmak, tesislerimizi olası aksamalara karşı hazırlamak ve müşteri teslimatları üzerindeki etkileri olabildiğince azaltmak amacıyla şirket çapında önlemler alınmıştır.

Gelişmeleri takip etmeye devam edecek ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına ayak uyduracağız. Bugüne kadar, hijyen ve alınacak tedbirlerle ilgili bilgilendirmeler, teması en aza indirmek için sosyal mesafe uygulaması, kritik olmayan seyahatlerin iptali, tesislere erişimin sınırlandırması ve potansiyel COVID-19 bulaşma yollarını kesmek için artan temizleme ve dezenfeksiyon işlemleri gibi çeşitli adımlar atılmıştır. 

Operasyonel değişikliklerin yakından koordine edilmesini sağlamak için mevcut iletişim kanallarımız aracılığıyla proaktif olarak iletişim kurmaya devam edeceğiz. Bu süreçte, sorularınız olması durumunda  veya operasyonel durumunuzda değişiklik öngörüyorsanız, lütfen Air Liquide satış temsilcinizle veya Air Liquide Müşteri Hizmetleriyle doğrudan iletişime geçiniz.

Süregelen işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

 

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com