Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Azot

Yüksek saflıkta azot

Air Liquide, her sanayiye sıvı ve gazlı azot tedarik etmektedir. Örneğin, rafineriler ve petrokimya tesisleri, battaniye işlemleri sırasında oksijeni ve nemi temizlemek için büyük miktarda gaz halinde azot gerektirir. Yiyecek ve içecek endüstrisi, gıda işleme ve ambalajlama uygulamaları için ve gıda ürünleri depolandığı ve taşınması nedeniyle güvenli sıcaklığın korunmasına yardımcı olmak için, sıvı ve gaz azotunun miktarlarını değiştirmeyi gerektirir.

Air Liquide, çeşitli saflık ve konsantrasyonlarda sıkıştırılmış azot gazı ve sıvı azotun lider tedarikçisidir.

Birçok endüstride azot, sıfırlamak için daha küçük miktarlarda kullanılır ve analitik enstrümantasyonu temizler. Yüksek saflıkta özel gaz sınıfları, asit yağmuru için 72,2 ve 40 CFR, Başlık 40 Part 86 ve Bölüm 1065.750 ve Euro 6, çamurlu ve motor emisyon testleri için seyreltilmiş gibi birçok yasal gereksinimi karşılamak için hazırdır.

Air Liquide, ALPHAGAZ ™ markası altında çeşitli derecelerde saf azot üretmektedir. ALPHAGAZ 1 derece saf azotun saflığı% 99,999'dur. ALPHAGAZ 2,% 99.9998'de ultra saftır, kritik laboratuvar ve analitik uygulamalar için mükemmeldir. Her iki ALPHAGAZ derecesi azot sıkıştırılmış gaz tüplerinde ergonomik açık kapaklar ve SMARTOP ™ vanalarla donatılmıştır. Kriyojenik sıvı formdaki azot, ALPHAGAZ 1000'de de mevcuttur. Scott ™ marka azot gazı karışımları, uygulamanız için yüksek doğruluk ve hassaslık talep edildiğinde mevcuttur.

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com