Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Argon

Saf argon ve argon gaz karışımlarının güvenli ve güvenilir kaynağı

 

Air Liquide çeşitli hacimlerde ve saflıklarda argon ve argon gazı karışımları tedarik etmektedir. Argon, çelik imalatı, kaynak ve metal imalatı, elektronik ve otomotiv parçaları imalatı, gıda muhafaza ve şarap yapımı gibi çok sayıda endüstriyel proses için koruyucu bir atmosfer olarak kullanılır. Argon floresan aydınlatma uygulamalarında da kullanılır ve çift camlı pencerelerde reaktif olmayan bir termal battaniyedir. Argon ve oksijen karışımı olan EMIXAL ™, demir dışı metallerde gaz metal ark kaynağı (GMAW) için kullanılır.

Argon saf gaz ve argon gazı karışımları, alüminyum, paslanmaz çelik, bronz ve bakır kaynaklı korumalı ark yöntemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ark kaynağı, kök koruma ve plazma kesme uygulamalarında koruyucu gaz olarak kullanılan argon, oksitlenmeyi veya kaynak için zararlı olabilecek diğer kimyasal değişiklikleri önlemek için atıl bir atmosfer sağlar. Çelik imalatında argon, sıvı metal ile çevredeki atmosfer arasındaki etkileşimi engeller. Air Liquide, hemen hemen her kaynak uygulamasını kapsayan dört hazır kaynak ürünü ile ARCAL ™ marka saf argon ve gaz karışımları sunmaktadır. Her biri, ihtiyaç duyduğunuz yerde ve yerde, kullanımı kolay, güvenilir ve etkili olacak şekilde tasarlanmıştır.

İlgili Ürünler

Air Liquide, hemen hemen her kaynak uygulamasını kapsayan dört hazır kaynak ürünü ile ARCAL ™ marka saf argon ve gaz karışımları sunmaktadır. Her biri, ihtiyaç duyduğunuz yerde ve yerde, kullanımı kolay, güvenilir ve etkili olacak şekilde tasarlanmıştır.

Laboratuvarlarda, ultra saf saflıkta ALPHAGAZ ™ markamız argon gaz kromatografisi, sıfırlama ve diğer analitik ve proses kontrol uygulamaları için tasarlanmıştır.

İhtiyaçlarınıza Uygun Tedarik Modları

Air Liquide, saf argon ve argon karışımlarını, çeşitli hacim ve konsantrasyonlarda, ayrıca ham argon ve endüstriyel dereceli argon hacimlerini (aylık 15 metrik ton ve daha yüksek) sağlar. Toplu argon tedarik çözümlerimizin bir parçası olarak, tesisinizde argon depolama gemileri kuruyoruz ve teslimatların gerektiğinde yapılması için tedarik seviyelerini izleyebiliyoruz. Tedarik ağı, demiryolu yoluyla iç teslimatlar ve kamyonla müşteri teslimatları içerir. Yüksek basınçlı sıkıştırılmış gaz tüplerinde ve geri dönüşü olmayan Mini-MixTM Taşınabilir silindirlerde daha az miktarda saf argon ve argon gazı karışımı sağlıyoruz. ALPHAGAZ ™ markamız argonun sıkıştırılmış gaz tüpleri SMARTOP ™ ve açık kap tasarımıyla donatılmıştır.

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com