Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Arcal Speed

Karbon çeliğin yüksek hızlı MAG kaynağı için yüksek performanslı gaz koruyucu çözümü.

Genel Bakış

Yüksek hareket hızı ve yüksek çökme hızı MAG kaynaklı karbon çelikleri için uzman bir şekilde karıştırılan ARCALTM Speed, zamanın vazgeçilmez kaynağı olan gazdır. Otomatik ve robotik kaynak gibi zorlu uygulamalar için mükemmel bir üründür.

Düşük duman ve sıçrama emisyonu ile kaynak sonrası işlemleri ve dolgu maddesi tüketimini azaltan yüksek derecede uyarlanabilir, ARCALTM Speed ​​ile ilgili her şey en yüksek verimlilik için en yüksek kalitede tasarlanmıştır. Ar-% 8 CO2 karışımı, x-ışını kalitesi kaynak sacı sağlamlığı ve mükemmel ıslatma ve temiz kaynak yüzeyi üretir.

ARCALTM Speed, ISO 14175-M20 ile uyumludur ve kalite, tutarlılık ve kullanım kolaylığı sağlayan en iyi besleme modları ile birlikte sunulmaktadır.

ARCAL Speed

PDF - 205.2 KB

İhtiyaçlarınıza uygun tedarik modları

Tüketiminiz ne olursa olsun, gazlarımızı ve karışımlarımızı en uygun tedarik modeli ile sağlarız, kalite, tutarlılık ve kullanım kolaylığı sağlar.

ARCALTM ürünleri, yüksek kapasiteli ambalajlı silindirler, demetler veya ihtiyaçlarınıza göre sıvı formda olmak üzere farklı modlar vasıtasıyla sağlanmaktadır.

İlgili Ürünler

Ekipmanlar

Hizmetler

Gazlarımızı mümkün olduğunca üretken, verimli ve düşük maliyetli şekilde kullanmak için çeşitli hizmetler sunuyoruz. Gaz tedarik hizmetleri şart ve koşullara göre değişir.