Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

ARCAL kaynak gazları

Her koşulda yüksek performans

Air Liquide’in ARCALTM kaynak gazları, kullanıma hazır 4 kaynak gazından oluşur, kolay kullanılır ve yüksek performans sağlar.

ARCALTM ürünleri, müşterinin kullanımına uygun olarak, tekli tüp ile, manifold ile, dökme (sıvı) olarak veya dinamik yerinde karışım ünitesi (mixer) ile sunulur.

Video: ARCAL ile her koşulda yüksek performans

ARCAL Prime

ARCALTM Prime en zorlu kaynak ihtiyaçları için ideal gazdır. Titanyum dahil olmak üzere tüm malzemelerde TIG ve plazma kaynak prosesleri, alüminyum ve bakır alaşımlarında MIG kaynak prosesleri için uygundur; tüm malzemelerde kök koruma gazı olarak kullanım için idealdir. %99,998 saflığında argon kaynak dikişinin kalitesini garantiler.

ARCAL Chrome

ARCALTM Chrome paslanmaz çelikte MAG kaynağı için en uygun, en etkili kaynak gazıdır. Paslanmaz çelik yapımında kullanılan krom ile uyumludur. Ev aletlerinden, kimyasal madde tankerlerine ve borularına kadar, hem östenitik hem ferritik paslanmaz çelikte, ARCALTM Chrome parlak bir performans sergiler, temiz bir kaynak görüntüsü sağlar.

ARCAL Speed

Karbon çeliklerde MAG kaynağının yüksek hızda ve ergitme kapasitesiyle yapılabilmesine olanak sağlayan bu ürün, kaynak gazlarının uzmanlıkla karıştırılmasıyla elde edilmiştir. ARCALTM Speed vaktin en kıymetli olduğu işlerde kullanım için uygun gazdır. Otomatik ve robot uygulamaları için idealdir. Uygulama alanı geniş, duman salınımı düşüktür; en az sıçrantıyla kaynak sonrası işlemleri azaltır. ARCALTM Speed kaliteden ödün vermeden az zamanda çok iş yapmak için tasarlanmıştır.

ARCAL Force

Ağır karbon çelik yapılarda kaynak işlemleri için hazırlanmış güçlü bir gazdır. İş makinelerinden, tarımsal ekipmanlara, köprü inşaatından gemi parçalarına, ARCALTM Force ağır işler için tasarlanmıştır. Yüzeyin durumu ne olursa olsun - paslı, kirli ve benzeri sorunlu yüzeylerde – kaynak öncesi hazırlığınızı kolaylaştırır. ARCALTM Force ağır yapılardaki ark kaynak işlemlerini için hazırlanmıştır.

Video: Peri Sakarya’da yerinde karışım ünitesi ile kaynakta hız ve verim

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com