Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Arcal Force

Ağır yapıların MAG kaynağı için yüksek performanslı gaz koruma çözeltisi.

Genel Bakış

 

ARCAL ™ Force, ağır karbonlu çelik yapıların MAG kaynağı için hazır kaynak çözümdür. Arazi kazma ve ziraat ekipmanı ile köprü inşası ve gemi modüllerine kadar ARCAL ™ Force, ağır kullanımlariçin düşünülmüştür. Yüzey ne olursa olsun - oksitlenmiş veya kirlenmiş, çatlamış veya birbiri ile uyumsuz - hazırlığa aşırı derecede toleranslıdır. ARCAL ™ Force, en zorlu ve en zorlu kaynak uygulamalarınıza karşı kullanılabilir.

Ar-18% CO2 karışımı mükemmel bir performans sağlar ve büyük, yuvarlak penetrasyon kaynak şekli ile sabitlenmiş x-ışını kalitesi kaynak sacı sağlamlığı ve mekanik özellikler sağlar. ARCALTM Force, ISO 14175-M21 ile uyumludur ve kalite, tutarlılık ve kullanım kolaylığı sağlayan en iyi besleme modları ile mevcuttur.

ARCAL Force

PDF - 265.44 KB

İhtiyaçlarınıza uygun tedarik modları

Tüketiminiz ne olursa olsun, gazlarımızı ve karışımlarımızı en uygun tedarik modeli ile sağlarız, kalite, tutarlılık ve kullanım kolaylığı sağlar.

ARCALTM ürünleri, yüksek kapasiteli ambalajlı silindirler, demetler veya ihtiyaçlarınıza göre sıvı formda olmak üzere farklı modlar vasıtasıyla sağlanmaktadır.

 

 

İlgili Ürünler

Hizmetler

Gazlarımızı mümkün olduğunca üretken, verimli ve düşük maliyetli şekilde kullanmak için çeşitli hizmetler sunuyoruz. Gaz tedarik hizmetleri şart ve koşullara göre değişir.