Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

View

Arcal Chrome

ARCAL Chrome, Air Liquide'ın paslanmaz çelik MAG kaynağı için en basit gaz çözümüdür. Mükemmel kaynak sonuçları ile temiz bir kaynak görünümü sağlar.

Genel

ARCALTM Chrome, tüm paslanmaz çelik MAG kaynak durumları ve CuSi ve CuAl ile MAG lehimlemesi için en basit verimli Argon karışımıdır. Bu ürün, paslanmaz çeliklerin korozyon dayanım özelliklerini korumak için dikkatle seçilmiştir. Teklif, ev aletlerinden kimyasal kaplara ve borulara, östenitik ve ferritik paslanmaz çeliklere kadar geniş bir uygulama yelpazesini kapsamaktadır. ARCALTM Chrome'un yüksek kaliteli Ar-2% CO2 karışımı, kaynak sonrası işler ve düşük sıçramalı emisyonlarla dolgu maddesi tüketiminde azalma ile temiz kaynak özelliği ve artan tasarruf ve üretkenlik ile mükemmel kaynak performansı sunar.

ARCALTM Chrome, ISO 14175-M12 ile uyumludur ve kalite, tutarlılık ve kullanım kolaylığı sağlayan en iyi besleme modlarıyla birlikte mevcuttur.

İhtiyaçlarınıza uygun tedarik modları

Tüketiminiz ne olursa olsun, gazlarımızı ve karışımlarımızı en uygun tedarik modeli ile sağlarız, kalite, tutarlılık ve kullanım kolaylığı sağlar.

ARCALTM ürünleri, yüksek kapasiteli ambalajlı silindirler, demetler veya ihtiyaçlarınıza göre sıvı formda olmak üzere farklı modlar vasıtasıyla sağlanmaktadır.

Paketlenmiş silindir ürünleri, daha güvenli kullanım için tutarlılık ve kolay kullanım sağlamak için yenilikçi SMARTOPTM ile donatılmıştır

Hizmetlerimiz

Gazlarımızı mümkün olduğunca üretken, verimli ve düşük maliyetli şekilde kullanmak için çeşitli hizmetler sunuyoruz. Gaz tedarik hizmetleri şart ve koşullara göre değişiklik gösterebilir.