Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

ALBATCH™

Su soğutmasız oxy, hava yakıt brülörü

ALBATCH ™ brülör, özellikle toplu eritme fırınları için tasarlanmış su soğutmalı bir oxy yakıtlı brülördür. Bu brülör özellikle otomatik ateşleme sisteminin ve / veya alev denetiminin gerekli olduğu uygulamalara ayrılmıştır.

Ateşleme pilotu brülörü ve alev kontrol hücresi brülör gövdesine entegre edilebilir. Brülör gövdesi üzerinde bulunan gözlem penceresi, alev olup olmadığını görsel olarak kontrol etmek için kullanılır.The configuration of this burner is of pipe-in-pipe type; the fuel pipe is located inside the oxygen pipe. The burner is a bi-fuel burner which can be operated either with gaseous fuel or with oil fuel. When both liquid and gaseous fuels are available, it is possible to switch from one to the other simply by replacing the gas fuel injector with a fuel oil injector, without modifying the burner body or the burner block. This operation can be performed in 2 minutes per burner.

 

ALBATCH ™ brülörü toz emisyonunu en aza indirgeyen ve refrakter aşınmayı önleyen düşük bir momentum alevi üretir. Boru içinde boru sistemi, eksenel simetrik bir alev oluşturur.

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com