Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Air Liquide Manisa tüp dolum tesisini yeniliyor!

Air Liquide 20 milyon liralık bir yatırımla, Manisa’daki tüp dolum tesisini yeniliyor. Yeni tesis, en yüksek emniyet standartlarında ve son teknolojilerle donatılacak, dolum kapasitesi de artırılarak, Ege Bölgesi’nde daha fazla sanayiciye hizmet edecek.

2020 yılı başında tamamlanacak bu önemli proje ile, Manisa Organize Sanayi Bölgesi içindeki tesisin, halihazırdaki oksijen, azot, karbondioksit, argon ve karışımlı proses gazları doldurma kapasitesi önemli ölçüde artırılacak. En son teknolojik gelişmelerle birlikte, yeni tesis, otomatik dolum yapma ve 300 barlık tüp doldurma kapasitesine de sahip olacak. Air Liquide böylelikle, kaynaklı imalattan, gıda paketlemeye kadar, Ege Bölgesi’ndeki sanayicilere en ileri seviyedeki ürün ve hizmetleri sunmaya hazırlanıyor.

Faaliyetlerinin odağına emniyet ve inovasyonu yerleştiren Air Liquide Grubu, patentli tüp teknolojileriyle birlikte bölge sanayiinin gelişimine ortak olmayı hedefliyor ve Türkiye’ye olan güvenini yineliyor.

Air Liquide bu son girişimiyle, 10 yıldır Türkiye sanayisine yaptığı yatırımların devamını getiriyor. Grup, daha önce İzmir Aliağa ve Ankara Polatlı’da yeni birer üretim tesisi kurmuş ve Kartepe Kocaeli'de üretim ve tüp dolum tesislerine yatırım yapmıştı.

Diğer Haberler

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com