Ana içeriğe atla

Bizden Haberler

Açık

Air Liquide Amerika’da İleri İmalat Teknolojileri Merkezi’ni açıyor

Air Liquide’in ABD’deki şirketi Airgas, 2018 Kasım ayında Delaware eyaletinde İleri İmalat Teknolojileri Merkezi’ni açtı. Söz konusu merkezin amacı, daha verimli üretim yöntemleri geliştirmek ve Air Liquide müşterileri için, yarının ihtiyaçlarına sürdürülebilir çözümler üretmek olacak.

Grubun Delaware İnovasyon Kampüsü’nde yer alan İleri İmalat Teknolojileri Merkezi, iş ortaklarıyla birlikte, metal işleme, kaynak ve kesim alanında teknolojik çözümler geliştirecek. Merkez; plazma teknolojileri, elektrik ark kaynağı (MAG, MIG, ve TIG), lazer kesim ve kaynak prosesleri, 3D üretim, robot kaynağı, ve cobotic kaynak (operatör ve robot etkileşimi ile gerçekleşen) alanlarında uzman Air Liquide çalışanlarını bir araya getiriyor. Air Liquide uzmanları, iş ortaklarının sağladığı en son teknoloji ekipmanlar ile bu merkez çatısı altında çeşitli testler gerçekleştirebilecek.

Air Liquide’in entegre AR-GE merkezli global İnovasyon Merkezleri, Grubun dünyadaki operasyonlarına katkı sağlar; müşteriler, tedarikçiler, üniversiteler, araştırma kuruluşları ve start-up şirketleri ile yakın işbirliği içerisinde çalışır. Delaware’deki İnovasyon Kampüsü halihazırda Carnegie Mellon, Cornell, Princeton, Georgia Tech ve University of Delaware başta olmak üzere Amerika’da birçok üniversite ile işbirlikleri geliştirmektedir.

Air Liquide, bu yeni merkezin inovasyon kapasitesi ile imalat teknolojileri alanındaki uzmanlığını birleştirerek, son kullanıcıları kesim ve kaynak proseslerindeki yeniliklerden faydalandırmayı hedefliyor.

Air Liquide’in metal üretimi için gaz çözümlerini keşfedin.

Diğer Haberler

Merkez ofis:

Reşitpaşa Mh. Eski Büyükdere Cd. Park Plaza No:14 Kat:2 D:8 Maslak, Sarıyer/İstanbul

Telefon:

+90 (212) 345 11 40

E-posta:

ww-musteri-hizmetleri@airliquide.com